Organizacja ślubów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Jeśli planujesz ślub lub wesele i myślisz o pomocy konsultanta ślubnego, śmiało skontaktuj się z nami. Nie bój się pytać o zakres współpracy, koszty lub o cokolwiek, co przyjdzie Ci do głowy. Z doświadczenia wiemy, że Młode Pary mają sporo pytań.

W takiej sytuacji możemy umówić się na pierwsze bezpłatne spotkanie, na którym skonsultujecie swoje pomysły i potrzebny zakres współpracy. Spotkać możemy się w miejscu naszej codziennej pracy we Włocławku  lub w miejscu dowolnie wyznaczonym przez Was. Organizujemy śluby, wesela, ale też inne uroczystości, takie jak komunie, jubileusze czy chrzciny w środkowej Polsce, głównie w woj. kujawsko-pomorskim, mazowieckim i łódzkim.

W czym możemy pomóc

W zależności od tego, jakiego zakresu pomocy w organizacji ślubu i wesela potrzebujesz, możesz zdecydować czy chcesz powierzyć nam to zadanie w całości czy może przekażesz nam jakąś część obowiązków. Możesz też skorzystać z naszej pomocy organizując uroczystość samodzielnie – wówczas doradzimy w najtrudniejszych dla Ciebie sprawach w ramach konsultacji ślubnych lub podejmiemy się koordynacji samego dnia ślubu.

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Koordynacja dnia ślubu

Częściowa organizacja ślubu i wesela

Konsultacje ślubne

Jak pracujemy

1

Konsultacja

Poznajemy się, poznajemy Waszą wizje i oczekiwania

2

Planowanie

Przystępujemy do działania, wybieramy, zamawiamy, planujemy każdy szczegół

3

Realizacja

To ten dzień! Po miesiącach przygotowań realizujemy wymarzony ślub

Każdy szczegół
jest ważny

Dzięki doświadczeniu w przygotowaniach dużych uroczystości oraz znajomości szerokiej palety firm usługowych, które są potrzebne w przebiegu ślubnej ceremonii, z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem zorganizuję ślub Waszych marzeń dbając o każdy szczegół.

Zacznij planować już dziś

Zadzwoń

+ 48 721 307 559

Cookie Consent with Real Cookie Banner