O nas

Dlaczego my…

Kwiaciarnia Endorfina powstała z pasji i zamiłowania do kwiatów.

Kwiaty fascynują nas od pierwszych chwil swojego życia po końcowe efekty w kompozycjach florystycznych. Poprzez sieć stałych sprawdzonych dostawców dbamy o to aby zawsze kwiaty były najwyższego gatunku.

Swoje doświadczenie poszerzamy systematycznie na odpowiednich szkoleniach.

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, a wykwalikowany zespół zawsze posłuży pomocą w dokonaniu stosownego wyboru.

W naszej kwiaciarni znajdziecie również fachową pomoc przy organizacji ślubu i wesela.

Odbyty w tym celu kurs oraz zdobyty tytuł Konsultanta ślubnego, stanowią dziś potwierdzenie wcześniejszych sukcesów i pochwał osób, którym pomogłam w przygotowaniach do dnia ślubu, przyjęć komunijnych i sylwestrowych. Jako konsultant ślubny oferuję kompleksową pomoc, prezentuję ciekawe inspiracje i znajduję najlepsze rozwiązania, dopasowane do Waszych potrzeb i towarzyszących im okoliczności.

Oferujemy

Florystykę i doradztwo ślubne

Bukiety okolicznościowe

Florystyka pogrzebowa

Dekoracje okolicznościowe

Kompozycje kwiatowe

Kompozycje świąteczne

Kwiaty w koszach

Kwiaty w pudełku

Pakowanie prezentów

Rośliny doniczkowe

Szklane ogrody

Bogaty asortyment upominków

Kim jesteśmy

Jola Frydrychowska

Dyplomowana konsultantka ślubna, założycielka firmy organizującej śluby i wesela, a z pasji – właścicielka Kwiaciarni Endorfina. Zawsze z głową pełną pomysłów i niesłabnącą gotowością do podejmowania nowych wyzwań. Ulubiony atrybut? Zdecydowanie lista obowiązków i spotkań, bo lubi jak dużo się dzieje. Po dniu pełnym pracy piastuje stanowisko kapitana całkiem sporej rodziny. Nigdy nie odmawia podróży i tańca.

Agnieszka Masłowska

kobieta z pasją. Do wykonywania swoich obowiązków podchodzi z wyjątkową starannością i troską o detale. Jej naturalny talent plastyczny w połączeniu z praktyka jaka posiada czynią z niej wszechstronnie utalentowaną florystkę. Czerpie bez wątpienia radość że swojej pracy co przekłada się na relacje z klientami. Swój wolny czas lubi spędzać aktywnie zajmując się ogrodem. Uwielbia jeździć na rowerze bo ceni sobie zdrowy styl życia. Jej prywatne zainteresowania obejmują film, modę, rękodzieło, oraz szeroko pojęty lifestyle.

Zacznij planować już dziś

Zadzwoń

+ 48 721 307 559

Cookie Consent with Real Cookie Banner