Kwiaciarnia

W czasie pracy konsultanta ślubnego współpracowaliśmy z wieloma kwiaciarniami. Mając okazję patrzeć na ich pracę, wiedzieliśmy, że to to, czego nam potrzeba abyśmy mogli się naprawdę realizować w swoich pasjach. Nie czekając, zrobiliśmy wszystko aby spróbować swoich sił w tym przedmiocie i tak oto jesteśmy J Zdążyliśmy się już trochę nauczyć i nadal się szkolimy, aby oferować najpiękniejsze kompozycje kwiatowe w postaci bukietów, wiązanek czy flower boxów. Dla poszukujących czegoś oryginalnego oferujemy  także kompozycje w ceramice, rośliny w słojach oraz dekoracje świąteczne.

 

Galeria

Jesteśmy dla Was

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Proin eget tortor risus. 

Pasja

Jak długa jest lista zadań przy planowaniu ślubu i wesela? Jak wielu podwykonawców potrzeba znaleźć? Ile zapytań o oferty trzeba wcześniej wysłać? A co najważniejsze – ile stresu kosztuje nas ten wyjątkowy dzień z obawy czy wszystko jest zapięte na ostatni guzik? Wszystko to jest nam niestraszne, nie dlatego, że to nasza praca, ale dlatego, że to nasza prawdziwa pasja. Każda godzina spędzona na planowaniu tej uroczystości to dla nas czysta przyjemność. Chętnie organizujemy wszystko od samego początku po najdrobniejsze szczegóły w przebiegu tego Wielkiego Dnia, który następuje jako finał często wielomiesięcznych przygotowań. Uwielbiamy sam proces planowania, organizację, jak i widok końcowego efektu (i Waszych szczęśliwych twarzy ). Im więcej spraw do załatwienia tym bardziej dajemy się pochłonąć. Czy stresujemy się tym, jak to wszystko wyjdzie? No pewnie – przecież to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu Jednak z przyjemnością bierzemy chociaż część Waszego stresu na siebie. Mamy już trochę ślubów za sobą, więc chyba łatwiej nam ten stres się znosi a tak poważnie? Dzięki naszemu doświadczeniu po prostu wiemy, że będzie pięknie

Doświadczenie

Skoro o doświadczeniu mowa- to przyszło z czasem. Początki były stresujące. Pierwsze zlecenia, pierwsze współprace z podwykonawcami – wszystko było nowe i nieznane. Przydała się pomoc doświadczonych kolegów i koleżanek z branży, dzięki której poczuliśmy się pewniej w swoich działaniach. Dziś jesteśmy mądrzejsi o wiele doświadczeń.  Mamy sporo  sprawdzonych miejsc, długą listę godnych zaufania firm, i co najważniejsze – pewność jak działać aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

Indywidualne podejście

Od nas nie usłyszysz, że polecamy coś, bo „to jest teraz na czasie”. Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju  dwóch osób. To od tego jacy jesteście, czego chcecie, o czym marzycie, czym się interesujecie zależy to, jak będzie wyglądał Wasz ślub. Możliwości co do miejsca, przebiegu czy wystroju jest tak wiele, że trudno to czasem ogarnąć, ale od tego właśnie jesteśmy.  Po pierwszej rozmowie pomożemy Wam dokonać jakiejś selekcji. Spróbujemy wspólnie z Wami wykreować obraz tego Wielkiego Dnia tak abyście czuli, że to właśnie Wasz Dzień.

Doradztwo

Planowanie ślubu i wesela to przede wszystkim decyzje – gdzie? kiedy? dobrze, że już wiecie z kim J ale niestety, to nie koniec pytań. To, co wszystkim przychodzi na myśl to jedzenie, zespół i muzyka, jednak lista weselnych sprawunków jest znacznie dłuższa. Termin ma wpływ na dostępność kwiatów, miejsce na możliwości aranżacji wystroju, sam wystrój wymaga odpowiedniej papeterii , a to wszystko powinno współgrać z Waszymi upodobaniami. Do tego dochodzą kwestie dostępnych terminów u każdego podwykonawcy, warunki umów, ceny. W ślubnym szaleństwie nie trudno zwariować i dlatego właśnie tak cenne są rady kogoś, kto w nie jednej sali, nie z jednym zespołem, nie jednego weselnego tortu próbował

zbliża się ważny dzień dla ciebie lub twojej bliskiej osoby?

Sprawimy, że Twoje następne święto będzie bardzo wyjątkowe!

Zadzwoń +48 721 307 559

Mówią o nas

Dziękujemy za cudowne dekoracje i wszystkie cenne rady. Dzięki Pani nasz wyjątkowy dzień był jeszcze piękniejszy. Polecam wszystkim Panią Jolę, cudowna kobieta, pełna pomysłów i bardzo pomocna. Jeszcze raz dziękujemy.

Agata i Maksymilian

Pani Jola to wspaniała kobieta, opanowana a zarazem bardzo wesoła, perfekcyjnie wykonana dekoracja sali, nieocenione podejście do Pary Młodej, pomoc w każdej stresującej sytuacji. Obecność Pani Joli na ślubie i weselu sprawiła że cały stres odszedł daleko, daleko, bo wiedzieliśmy że nie ma się o co martwić gdy jest ktoś kto zaradzi każdej sytuacji.

Emilia i Adam

Pani Jola to nie tylko wspaniała osoba, a dodatkowo doskonała organizatorka i konsultantka. Po pierwszej rozmowie wiedziałam, że dekoracje tego ważnego dnia powierzam w odpowiednie ręce.

Spodziewałam się pięknego efektu, ale dekoracje przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

Dodatkowo otrzymaliśmy mnóstwo cennych rad oraz pomoc w każdej kwestii, dlatego jakbym jeszcze raz mogła przeżyć ten dzień to tylko z Endorfina

Iza i Adrian

Profesjonalnie! Polecam! Jola robi świetną robotę!

Dzięki Pani Joli Nasze wesele nabrało magii. Dziękujemy!!!

Karolina i Jakub

Bardzo dziękujemy za pomoc w tym ważnym dla Nas dniu. Cenne wskazówki pomogły nam, by ten dzień był idealny. Dekoracja sali na najwyższym poziomie – w pełni odzwierciedlone nasze potrzeby. Pełen profesjonalizm

Katarzyna i Wojciech

Bardzo polecamy Panią Jole z firmy Endorfina. Dziękujemy za pomoc w organizacji ślubu i wesela, wszystko było na najwyższym poziomie. Uprzejma, kompetentna, rzetelna osoba. Dzięki Pani Joli wszystko było piękne i doskonale przygotowane z niezwykłym smakiem i w naszym guście.

Klaudia i Tomasz

Zacznij planować już dziś

Zadzwoń

+ 48 721 307 559

Cookie Consent with Real Cookie Banner