Jakie korzyści daje współpraca z konsultantem ślubnym?
Dla przyszłej Młodej Pary i jej bliskich to przede wszystkim wsparcie i odciążenie z wielu obowiązków, a także szeroka wiedza o tym, jak od początku do końca zorganizować ślub i wesele. Profesjonalny konsultant podpowie w jakich ciekawych miejscach może odbyć się uroczystość, zadba o niezbędne formalności, podzieli się katalogiem firm usługowych z branży i będzie pamiętać o wszystkich mniejszych i większych detalach. Wszystko to zrobi za Was by Wam w kwestii organizacji pozostało jak najmniej rozmaitych obowiązków. Wtedy podejmowane na spokojnie decyzje będą mogły Was cieszyć, a nie stresować.

Korzyści ze współpracy z konsultantem ślubnym

Duża oszczędność czasu

Organizacja ślubu i wesela to tak naprawdę wiele godzin pracy poświęconej na indywidualne spotkania z usługodawcami, liczne telefony, maile oraz wyjazdy do miejsca ślubu i wesela. Trzeba poświęcić sporo czasu na poszukiwania najlepszego fryzjera, świetnego lokalu czy dobrego DJ’a. Natomiast oferta usługodawców ślubnych, jest tak szeroka, że ich zweryfikowanie jest niezmiernie pracochłonne i zajmuje wiele czasu. Współpracując z konsultantem, możecie naprawdę dużo go zaoszczędzić.

Panowanie nad budżetem

Z pomocą konsultanta ślubnego zdecydowanie łatwiej jest zapanować nad budżetem. Konsultant ślubny potrafi negocjować z podwykonawcami, ustalać korzystniejsze warunki współpracy dla swojego klienta. Będzie doglądał aby wydatki związane z uroczystością ślubu i wesela nie przekroczyły planowanych przez Parę Młodą

Mniejszy stres       

Mając świadomość, że jest konsultant ślubny który dba o Was, i czuwa nad organizacją Waszego ślubu i wesela macie mniejszy stres przed uroczystością.  Para Młoda i rodzina nie są już tym obciążeni,  i spokojnie mogą przygotowywać się do tego pięknego dnia.

Wygoda w komunikacji

Cały okres przygotowań ślubu i wesela jest na głowie konsultanta ślubnego. To on wykonuje telefony, rozmowy, negocjacje. Nikt ciągle do Was nie wydzwania – o wszystkim informuje Was na bieżąco konsultant ślubny.

Rozwiązane problemy

Konsultant ślubny to nie tylko negocjator ale również osoba na pograniczu psychologa.
W sytuacjach napięcia potrafi być wspaniałym mediatorem , i wie jak znaleźć wyjście z każdej nieoczekiwanej sytuacji. Konsultant ślubny na podstawie oczekiwań Pary Młodej, nakreśla wizję uroczystości ślubu i wesela, a następnie ją realizuje.

Cookie Consent with Real Cookie Banner