Koordynacja dnia ślubu

Przygotowaliście samodzielnie swój ślub i zbliża się on wielkimi krokami? Im bliżej tego wspaniałego dnia tym bardziej jesteście zapewne podekscytowani. Nerwy i stres przed tak ważnym wydarzeniem to zrozumiałe objawy, jednak dobrze jest trochę sobie pomoc i pewne stresujące obowiązki powierzyć w tym czasie komuś innemu. Najlepiej komuś, kto zajmuje się koordynacją ślubnych uroczystości zawodowo

Jako profesjonalna firma oferujemy taka usługę i z przyjemnością zadbamy aby wszystko było dopięte na ostatni guzik podczas ślubu przygotowanego przez Was samych.

Warto zgłosić się do nas szybciej, nie czekając do ostatniej chwili. Wtedy swoja pracę będziemy mogli zacząć na pewien czas przed wydarzeniem. Najlepiej, gdy możemy to zrobić już trzy tygodnie przed datą ślubu. Jesteśmy wówczas w stanie zadbać o wiele ważnych kwestii – potwierdzimy realizacje zleceń przez wykonawców, odwiedzimy miejsce uroczystości, zobaczymy jak idą przygotowania. Słowem – sprawdzimy każdy szczegół Waszego planu i zadbamy, aby nic Was nie zaskoczyło.

Kiedy w końcu nadejdzie Wasz wielki dzień, wspólnie będziemy podziwiać efekty przygotowań. My jednocześnie będziemy koordynować przebieg ceremonii i przyjęcia, kiedy Wy beztrosko będziecie mogli przeżywać w pełni Wasze najpiękniejsze chwile.

Obejmuje koordynację dnia ślubu, dotyczy opieki i nadzoru nad efektami pracy wszystkich podwykonawców , i czuwania nad Młodą Parą i jej gośćmi do umówionej godziny. Jak również przez cały czas służą pomocą i radą.

Zacznij planować już dziś

Zadzwoń

+ 48 721 307 559

Cookie Consent with Real Cookie Banner